Načítání...

Jak pracuji

TIP pro Vás:
Podívejte se na internetu, jak se nabízí většina nemovitostí a právě takto to nedělejte. 

Níže najdete praktický přehled aktivit, které zajistím při prodeji Vaší nemovitosti. 
JEN ty NEJlepší realitní služby

Prodej nemovitosti se dělí na dvě fáze:

1) PREZENTAČNÍ

2) PROPAGAČNÍ


1) PREZENTAČNÍ ČÁST

1

PROFESIONÁLNÍ FOTKY

Říká se, že jíme i očima. A nemovitost je na tom podobně. To, jak na nás působí, rozhoduje zda koupíme.

2

SKVĚLÉ TEXTY

Někteří lidé jsou vizuální, jiní analytičtí. Text musí být výstižný, čtivý, strukturovaný odstavci, nadpisy atd.

3

PŘESNÉ INFORMACE

Při prodeji jsou důležité přesné informace. Například to, jestli se jedná o užitnou nebo podlahovou plochu. Jaké jsou měsíční náklady nemovitosti. U bytu je pak důležité například, jak je to s fondem oprav a hospodařením bytového družstva či SVJ.

4

PENB

Průkaz energetické náročnosti budov.
42 % nemovitostí v ČR má chybně uvedeno písmenu G mimořádně nehospodárná. Často se potenciální zájemce neozve právě proto, že vidí G. A přitom je důvodem jen špatně odvedená práce při prezentaci nemovitosti. 

5

HOME STAGING

Říká se, že jíme i očima. A nemovitost je na tom podobně. To, jak na nás působí, rozhoduje zda koupíme.

6

VIRTUÁLNÍ STAGING

Lidé kupují srdcem, fantazie je váš přítel.

7

VIZUALIZACE

Návrh budoucího vzhledu. Jak by nemovitost mohla vypadat.

8

PŮDORYSY

Jedna věc je pro potenciálního zájemce velmi důležitá. Mít představu o prosotru. Jak by mohl v nemovitosti žít, jak ji zařídit, jak se "vejít".

9

VIDEO PROHLÍDKA

Video je fenomén. Inzerát, který obsahuje video prohlídku má až o 600 % vyšší návštěvnost.

10

DRON

Neslouží jen pro videa, ale dají se s ním pořídit i tzv. vyšší atraktivnější fotografie.

11

3D SCAN NEMOVITOSTI

Nejmodernější technologie pro prodej nemovitosti. Díky 3D scanu získá zájemce detailní přehled.

12

ROZHOVOR S MAJITELI

Jedná se o obrovsky efektivní video. Rozhovor vytváří důvěru v prodávanou nemovitost. Podívejte se, jak může takové povídání vypadat. Jedná so o rozhovor s majitelkou s úspěšným prodejem domu za více než 27 mil. Kč. 

13

PŘED-PROHLÍDKOVÉ VIDEO

Zájemci jsou informovaní a jsou v šoku v dobrém smyslu slova. Následné prohlídky jsou efektivnější.

14

SAMOSTATNÁ STRÁNKA NEMOVITOSTI

Dnes nestačí jen inzerovat na realitních serverech. Vytvořím pro vaši nemovitost stránku, kde bude prezentována jen a pouze ta vaše. Například takto:
www.tomas-kucera.cz/Dasny
www.tomas-kucera.cz/byt-central-park
www.tomas-kucera.cz/zamek-budenice

15

Atd.

Prostě JEN ty NEJlepší realitní služby

2) PROPAGAČNÍ ČÁST

1

Topování denně

Udržet vaši nemovitost na prvních pozicích na realitních portálech je povinnost profesionála. Docílíme toho tzv. topování. Stojí to každý den peníze, ale u mých nemovitostí je denní topování samozřejmost. 

2

Realitní servery

Při propagaci nemovitosti samozřejmě nevynecháme žádný významní realitní portál. 

3

Zvýhodněné pozice

Různé realitní portály umožňují různé zvýhodněné pozice - zviditelnění inzerátu. Využít těchto placených pozic má smysl, díky tomu nabídneme vaši nemovitost mnohem většímu počtu zájemců. 

4

Sociální sítě sdílení

5

Reklama na Facebooku

6

Reklama na Instagramu

7

Reklama na LinkedIn

8

Reklama na YouTube

9

Reklama na internetu sklik.cz a Google Ads

Zařídím, aby se nabídka vaší nemovitosti zobrazovala na Novinky.cz na Seznam.cz a stovkách dalších internetových stránkách. Proč? Protože tam se pohybuje deně statisíce lidí, kteří právě teď žádnou nemovitost nehledají, přesto ji mohou koupit za tu nejlepší cenu pro vás.

10

Databáze

V mé databázi kontaktů je tisíce klientů, kteří prodávají, kupují... dáme jim vědět, že právě vaše nemovitost je na prodej. 

11

Plachty

Je vaše nemovitost na frekventovaném místě? Pak můžeme např. na váš plot umístit plachtu NA PRODEJ s odkazem přímo na samostatnou internetovou stránku nemovitosti. A oslovíme tak lidi ve vašem okolí. 

12

Letáky

Jsou letáky přežitek? Ale vůbec ne. Správně vytvořený leták s informací o prodeji vaší nemovitosti může trefně oslovit zájemce. 

13

Tištěná reklama

Místní tisk, měsíčník vaší radnice... to jsou místa, kde můžeme nabídnout vaši nemovitost. I taková forma propagace může v 21. století zafungovat. 

14

Aukce

Každý majitel nemovitosti chce při prodeji získat tu nejvyšší možnou cenu. Aukce je skvělý, moderní a transparentní nástroj, se kterým mám několikaletou praxi. Pro vaši předsatvu se podívejte na video vzorové aukce.

15

Umělá inteligence

Ve své praxi běžně používám služeb umělé inteligence. Vše s cílem maximálního efektu pro klienta při prodeji nemovitosti. 

16

Atd.

Prostě JEN ty NEJlepší realitní služby

Ukázky prodáno

Další ukázky

Ukázky videoprohlídek

Aukce

S největší pravděpodobností jste slyšeli o tom, že nemovitost můžete prodat i formou aukce. Rád bych vám tímto krátkým článkem ukázal, jak tato služba reálně vypadá a probíhá. A také s jakým výsledkem. 

Proto také přikládám případovou studii. Tedy krok po kroku, jak šel čas u jedné z mých realizovaných aukcí. 
Výsledkem bylo navýšení ceny o 535 000,- Kč. Ale vše pěkně popořádku.

 

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKA MAJITELŮ NEMOVITOSTÍ K AUKCÍM

 

- Když vám svěřím nemovitost do prodeje, jak konkrétně aukce probíhá? 

Na aukci (koupi vaší nemovitosti) je nejprve nutné přilákat větší množství zájemců. Nejdůležitější práce tedy začíná hned na počátku. Správné nastavení ceny, odborný tržní odhad, příprava nemovitosti na prodej, staging nemovitosti, profi fotografie, video, dron, 3D scan, vytvoření webové stránky přímo pro danou nemovitost, inzerce, propagace, reklama na soc. sítích atd. To vše způsobí, že na prohlídku dorazí větší množství zájemců. 

A když máme větší počet zájemců, stanoví se termín aukce. Lidé z prohlídek se pak ve stanovený čas přihlásí na mé webové stránce k aukci (tu ale vidí jen ti, co dostali pozvánku) a mohou přihazovat. Na stránce vidí příhozy ostatních a tak mohou reagovat dalším vyšším příhozem. 

Rezervační smlouvu na vaši nemovitost pak obratem podepisujeme se zájemcem, který v aukci přihodil nejvyšší částku. Obvykle navyšujeme o větší stovky tisíc korun. 

 

PŘÍPADOVÁ STUDIE PRODEJE BYTU V AUKCI

- 19.3. Majitelé mě oslovili s tím, že by chtěli, abych jejich byt jako makléř prodával

- 21.3. Schůzka, vysvětlení stavu trhu, možností prodeje a dalšího postupu 

- 22.3. Tržní odhad bytu a návrh prodejní strategie

- 24.3. Odsouhlasení ceny, odsouhlasení strategie včetně aukčního prodeje, podpis smlouvy

- 27.3. V bytě staging, profi foto, video, dron, 3D scan...

haje_aukce

- 28.3. Tvorba, podívejte se: webových stránek bytu, výroba půdorysů, postprodukce fotek a videa, vytvoření reklamy na soc. sítě atd. 

- 11. - 13.4. Prohlídky, celkem 23 zájemců, vysvětlení aukce 

- 16.4. Aukce, 12 účastníků, 7 aktivních přihazujících, nejvyšší nabídka 6 005 000,- Kč. 

- 16.4. Podpis Rezervační smlouvy s navýšenou cenou o 535 000,- Kč. Následné další kroky ke Kupní smlouvě, převodu a předání. 

- 17.4. Průzkum trhu: Náš prodej byl realizován o minimálně 300 tis. více, než nejvyšší konkurenční nabídky bytů v dané lokalitě, které jsou ale stále neprodejné a zůstali v nabídce i po našem úspěšném prodeji. 

- 17.4. Nadšený prodávající - získal vysokou cenu. Spokojený kupující - získal vysněný byt. Šťastný makléř - byl zase přínosem pro své klienty. 

001_kopie

Máte jakékoli dotazy k aukci či samotnému prodeji nemovitosti? 
Neváhejte mě kontaktovat, rád zodpovím veškeré vaše dotazy
a pomohu s prodejem vaší nemovitosti za nejvyšší možnou cenu. 

Tržní odhad Vaší nemovitosti ZDARMA

Jakou má Vaše nemovitost vlastně tržní cenu? Stačí vyplnit kontaktní formulář, já se vám ozvu, zeptám se na pár základních informací a vytvořím Vám ZDARMA tržní odhad nemovitosti. Až potom se můžete rozhodnout, zda vůbec prodávat a případně za kolik. Tento krok je pro Vás absolutně nezávazný.

 

Tomáš Kučera - realitní makléř
 email: reality@tomas-kucera.cz 
 tel.: +420 777 330 777


  

UKÁZKY Z MEDIÁLNÍCH VYSTOUPENÍ:

znate_z_tv

Reference

Všechny reference

O mně

Mediálně nejznámější makléř s 20letou praxí. Nejen televizní vystoupení najdete tady.

"Jsem podnikatel, který pracuje proto, že ho to baví. Ne pro to, že musí."

Tomáš žije se svou ženou, dcerou Amálkou a synem Tomáškem nedaleko Prahy v domě, který mu navrhl jeho oblíbený architekt.

Svou práci si doslova užívá, což na něm poznáte od první minuty setkání. Dovolí si ve svém volném čase i takovou perličku, že je v hlavním vysílacím programu moderátorem rádia Frekvence 1.

Profesně:

Tomáš Kučera založil svou první realitní kancelář v roce 1999. Ve chvíli, kdy se stala úspěšným držitelem nadnárodní franšízové licence, svůj podíl prodal. Po té založil již nejúspěšnější realitní institut CHYTRÝ MAKLÉŘ.

Dnes pracuje jako samostatný realitní makléř se svým týmem specializovaných odborníků od profi prezentace až po nemovitostní marketing. 

Osm let působil jako člen rady Asociace realitních kanceláří ČR. Je v oboru nejvyhledávanějším lektorem a po celou dobu také certifikovaným makléřem, a zná tedy dobře obor ze své praxe. Přednáší na konferencích a seminářích, vede kurzy, poskytuje osobní konzultace...
Je autorem šesti knih, tři jsou již bestseller. 

Tomáš Kučera a média:

Pro svou profesionalitu a odbornost je také velmi často oslovován médii. Je dnes mediálně nejznámějším realitním expertem. I proto zajišťuje prodej a nákup nemovitostí i pro VIP osobnosti.

Chytrý makléř: 

Institut CHYTRÝ MAKLÉŘ a profesní televize CHYTRÝ MAKLÉŘ TV vzdělává samostatné makléře, menší i větší realitní kanceláře i národní a nadnárodní sítě. Institut je založen na praxi a dlouholetých zkušenostech nejen z ČR, ale i ze zahraničí. Je nezávislý a není podřízen žádné realitní společnosti či sdružení. Institut je zaměřen na vzdělávání makléřů a manažerů s cílem dosáhnout vyšší kvality a lepších výsledků. A to se daří, viz reference na www.chytrymakler.cz 

Institut CHYTRÝ MAKLÉŘ, to je:

profesní televize pro makléře
on-line vzdělávání
video kurzy
živé kurzy
eBooky
knihy
blog 
a mnohem víc.

Povinné údaje: 
Jméno: Tomáš Kučera
Místo podnikání: Dr. E. Beneše 1181, 277 11 Neratovice
IČO: 611 22 050, DIČ: **0307****
Datová schránka: 86uxh5q
Vznik živnostenského oprávnění: 8.12.1994
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 22.04.2020
Živnost přidělil: Městský úřad Neratovice

Proč právě se mnou?

PRAXE

V realitách se pohybuje od roku 2000. Má za sebou stovky spokojených klientů a tisíce makléřů, kteří prošli jeho vzdělávacími programy.

ODBORNOST

Je vyhledávaným oborníkem v oboru. Pro svou profesionalitu a znalosti je velmi často oslovován médii.

PROFESIONALITA

Ve své práci používá nejmodernější technologie pro maximální efekt. Video prohlídky, dron, Home staging, 3D scan, AUKCE a další.

Tomáš Kučera
20
let zkušeností v oboru
250 +
spokojených klientů
100 %
realizovaných transakcí

Média

Nejnovější články

Kolik peněz můžete skutečně chtít za svou nemovitost?
29. 09. 2023

Kolik peněz můžete skutečně chtít za svou nemovitost?

Jedním z nejvíce emocionálně nabitých okamžiků v životě je prodej nemovitosti. Často je nemovitost spojená s mnoha vzpomínkami, úsilím a investicemi do úprav, které jsme v průběhu let provedli. Není tak divu, že když přijde čas na určení ceny, máme mnohdy přehnaná očekávání.

Velmi často se setkávám s tím, že lidé očekávají za svou nemovitost vyšší částku, než je její skutečná tržní hodnota. Každý by měl mít realistické představy o tom, kolik může za svůj dům, byt či pozemek požadovat. Jedním z klíčových faktorů v této oblasti jsou emoce a vzpomínky majitelů, které zasahují do objektivního hodnocení ceny. V tomto článku vám přiblížím, proč se někdy tyto odhady od reality tak liší.

Co můžete dělat, když máte nepřizpůsobivé sousedy?
04. 09. 2023

Co můžete dělat, když máte nepřizpůsobivé sousedy?

Kromě výběru správné nemovitosti je pro spokojené bydlení důležité mít i dobré sousedy. Ať už bydlíte v bytě nebo v domě, mít dobré sousedy je k nezaplacení. Vždyť hluční nebo problémoví sousedé mohou vážně poškodit vztahy a ovlivnit kvalitu bydlení a života jako takového. Zvláště pokud bydlíte v bytovém domě, kde se sousedům a jejich zvykům nelze tak snadno vyhnout. Dá se s tím něco dělat?

Trendy na trhu s nemovitostmi aneb nevěřte všemu, co se říká
06. 08. 2023

Trendy na trhu s nemovitostmi aneb nevěřte všemu, co se říká

Před pár dny mi volala CNN Prima NEWS. Požádali mě o vyjádření k informaci, že ve Středočeském kraji extrémně narostly prodeje nemovitostí. Dokonce desetkrát oproti průměru. Že by se v nějakém regionu Česka zvedly prodeje o 1 000 %? Zdálo se mi to poněkud překvapivé, protože něco takového se v naší historii ještě nikdy nestalo.

Pozvání na rozhovor do zpráv CNN Prima NEWS jsem přijal. A jednoduše se podíval na katastr a jejich data. Výsledek? Ti, co tyto informace zveřejnili buď v loňském roce vůbec nepracovali a pak jim tedy ty prodeje opravdu takhle narostly (třeba vloni prodali 1 nemovitost, letos 10 a tak zaznamenaly takový nárůst) anebo druhá možnost, prostě lžou.

Pod odkazem najdete informace od CNN Prima NEWS a mé vyjádření.

Nebo se jednoduše podívejte na záznam toho nejdůležitějšího z rozhovoru.

Všechny články

Kontakt

Kontaktní formulář

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení