Tomáši, děkuji za vše, co jste pro mne udělal při prodeji našeho penzionu v Jizerských horách. Vybral a našel jsem si Vás na internetu, jako jednoho z nejlepších makléřů a hned po prvním našem setkání jsem věděl, že moje volba byla správná. Váš profesionální přístup spojený s velmi příjemným jednáním, jak se mnou, tak především poté se zájemci, byl pro mne tou nejlepší zárukou dobrého obchodu. Jsem rád, že jsem Vás poznal a mohl si Vás přidat mezi své přátele nejen na Facebooku. Přeji ať se Vám i nadále daří v realitní činnosti a v osobním životě.
Po 55 letech jsme se rozhodli změnit bydliště a prodat byt, ve kterém jsem strávila celý život. Měla jsem pocit, že nikoli Kulový blesk, ale právě toto je největší událost v dějinách stěhování. Velké emoce... Osud nám přivedl do cesty pana Kučeru. Velmi fundovaného a profesionálně zdatného. Zároveň empatického i zábavného. Asi to s námi neměl jednoduché. Přesto každé setkání, na kterém jsme ladili další postup, bylo zároveň příjemným přátelským posezením. Vše zvládl podle našich požadavků. Mezi ně patřila i představa kupce, který si zaslouží v našem milovaném bytě žít. No tak ho prostě našel. A na závěr nám připravil ještě úžasné překvapení. Dík. Bála jsem se moc. Teď vlastně nevím proč. S panem Kučerou to byla hračka. Moc děkujeme a přejeme, ať Vás práce i nadále baví a rozdáváte lidem radost.
Naprosto profesionální přístup, vynikající komunikace, rychlý prodej nemovitosti, absolutní spokojenost s panem Kučerou. Děkuji za celou rodinu.
Prošla jsem si Vaše webové stránky a musím říct, že Vaše práce se s prací makléřů, se kterými jsme se doposud setkali, nedá absolutně srovnávat. Jejich jednání a prezentace nemovitostí byla jedna velká tragedie a musím říct, že pro moje rychlé rozhodnutí ke koupi velkou měrou přispělo právě Vaše vystupování, připravenost a pocit důvěry, který jste v nás vyvolal. Je vidět, když se někdo své práci opravdu věnuje naplno. 
Tomáši, prodat nemovitost za víc, než za kolik se nabízela, tomu říkám obchodnické umění. Kudy budu chodit, tudy Vás budu chválit.
Potkal jsem v životě celkem hodně makléřů. Ale Vy jste prostě ten nejlepší..
Děkuji za vše, co jste udělal kolem prodeje naší vily. Potěšilo mě, že zájemce ještě „přihodil“ 500 tisíc, ale mnohem víc jsem vděčná za Vaši citlivost a lidskost, s jakou jste mi pomohl tím vším projít a také za pomoc při hledání nového bydlení. Zase Vás zvu na řízek.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení