Na pana Kučeru jsem se nakontaktovala naprostou náhodou na Facebooku při prodeji rekreační chalupy a musím říct, že šlo o velmi šťastnou náhodu. Setkala jsem se s profesionálním přístupem včetně propagace na té nejvyšší úrovni, konstruktivním, vstřícným a milým jednáním. Pan Kučera mi zajistil perfektní servis a dokázal během pouhých pár dní prodat mou nemovitost a to navíc i ke spokojenosti kupujících. Z práce pana Kučery jsem nadšená a patří mu můj velký dík.
S p. Kučerou spolupracuji opakovaně. Profesionální a příjemný přístup. Při prodeji nemovitosti provedl skvělou práci, od prezentace po dokončení prodeje. Mohu jen doporučit ???
Rád bych se podělil o svou velmi pozitivní zkušenost s makléřem Tomášem Kučerou. Tomáš pro mě nedávno úspěšně prodal mou nemovitost a musím říci, že byl skvělým partnerem v celém procesu prodeje. Jeho profesionalita, zodpovědnost a promptnost jsem velmi ocenil, a já jsem se cítil dobře informovaný a podporovaný po celou dobu prodeje. Musím říci, že Tomáš je nejlepší makléř, se kterým jsem kdy pracoval, a doporučil bych ho každému, kdo hledá spolehlivého a efektivního partnera pro prodej své nemovitosti.
Pan Kucera mi poskytl neuveritelne profesionalni konzultaci ohledne koupe investicniho bytu. Jeho znalosti siroce presahuji ramec, ktery vam nabidne vetsina beznych realitnich makleru. Zaroven ocenuju rychlost s jakou vzdy reagoval na moje podnety a vstricnou a milou komunikaci. Je stesti narazit v soutezivem realitnim byznysu na cloveka s empatii, ktery chce predevsim dobre poradit a na konci mit spokojeneho klienta, nejenom sam rychle vydelat. Doporucuji a davam pet hvezdicek.
Milý pane Kučero, vaším prostřednictvím se nám v této obtížné době podařilo prodat byt v prakticky rekordním čase. Velmi Vám děkuji za skvělou práci, perfektní jednání, rychlou a přesnou informovanost byť o úplných drobnostech, jsme nadšeni a přeji Vám jen úspěch a spoustu klientů, ať se Vám daří!
“Spolupráce s panem Kučerou byla velmi efektivní. Investoval průběžně a dostatečně do moderní marketingové komunikace, která generovala nové zájemce. Každému potenciálnímu zákazníkovi se pečlivě věnoval a promptně komunikoval na všechny strany. Jeho jednání bylo příjemné a profesionální”.
Na pana Kučeru jsme narazili při koupi domu, který zprostředkovával a my jsme zrovna v té době potřebovali prodat byt, a tak jsme prodej našeho bytu svěřili do jeho rukou. Nemohli jsme si vybrat lépe. Profesionální jednání, vstřícný přístup a trpělivé vysvětlování každého našeho dotazu nás přesvědčilo. Byt byl profesionálně nafocen, pořízen 3D scan celého bytu i s video prohlídkou a detailním popisem byl umístěn na webových stránkách vytvořených pouze pro naši nemovitost. Bylo nám nabídnuto, abychom prodej realizovali pomocí aukce. Zpočátku jsme si nebyli jistí, zda jít do něčeho nového, ale byli jsme ujištěni, že pokud bychom nebyli spokojeni s výslednou částkou za byt, tak jej za tuto cenu prodávat nemusíme, a to bylo rozhodující. Po prohlídkách měla většina kupců zájem o účast na aukci. Aukce proběhla nad naše očekávání a my jsme naši nemovitost vydražili za mnohem vyšší částku, než kterou bychom získali běžným prodejem. Vše bylo transparentní jak pro kupující, tak pro nás jako pro prodávajícího a spokojenost byla na obou stranách. Pokud uvažujete o prodeji své nemovitosti a chcete ji svěřit do rukou realitního makléře, pak nemůžete sáhnout po nikom lepším, než je pan Tomáš Kučera.
"Spolupráce s panem Kučerou na prodeji naší nemovitosti byla velmi dobrou zkušeností a jedním slovem se "výkon" pana makléře dá shrnout jako "profesionální". Na začátku jsme docela snadno došli ke shodě na našem společném cíli (kombinace rychlosti, ceny a motivačního schématu odměny) a dále již vše probíhalo plně v režii pana Kučery, od přípravy podkladů pro inzerci, propagaci a reklamu, koordinaci prohlídek (v té době s nájemníky), výběr "nejvhodnějšího zájemce", až po přípravu všech smluv a dalších potřebných dokumentů včetně spolupráce s advokátem (uložení kupní ceny do úschovy, návrhy na vklad do KN, ...). Vše velmi hladce. Vřele doporučuji."
Povedlo se mi najít Vás náhodou. Hledala jsem přívětivého makléře, se kterým bude radost spolupracovat, a to se mi povedlo. Jednoduše jste mi vysvětlil situaci, co je reálné na trhu a co je jen zbožné přání. Vše podloženo doklady. Nechal jste mě to zpracovat a dal mi čas na rozmyšlenou. Máte profesionální přístup (příprava na prodej - focení, prezentace a samotný prodej, včetně vyřešení nečekaných problémů), ale zároveň zůstáváte lidský. Spolupráce s Vámi byla velmi příjemná a jsem ráda, že jsme se potkali.
Tomáši, děkuji za vše, co jste pro mne udělal při prodeji našeho penzionu v Jizerských horách. Vybral a našel jsem si Vás na internetu, jako jednoho z nejlepších makléřů a hned po prvním našem setkání jsem věděl, že moje volba byla správná. Váš profesionální přístup spojený s velmi příjemným jednáním, jak se mnou, tak především poté se zájemci, byl pro mne tou nejlepší zárukou dobrého obchodu. Jsem rád, že jsem Vás poznal a mohl si Vás přidat mezi své přátele nejen na Facebooku. Přeji ať se Vám i nadále daří v realitní činnosti a v osobním životě.
Po 55 letech jsme se rozhodli změnit bydliště a prodat byt, ve kterém jsem strávila celý život. Měla jsem pocit, že nikoli Kulový blesk, ale právě toto je největší událost v dějinách stěhování. Velké emoce... Osud nám přivedl do cesty pana Kučeru. Velmi fundovaného a profesionálně zdatného. Zároveň empatického i zábavného. Asi to s námi neměl jednoduché. Přesto každé setkání, na kterém jsme ladili další postup, bylo zároveň příjemným přátelským posezením. Vše zvládl podle našich požadavků. Mezi ně patřila i představa kupce, který si zaslouží v našem milovaném bytě žít. No tak ho prostě našel. A na závěr nám připravil ještě úžasné překvapení. Dík. Bála jsem se moc. Teď vlastně nevím proč. S panem Kučerou to byla hračka. Moc děkujeme a přejeme, ať Vás práce i nadále baví a rozdáváte lidem radost.
Naprosto profesionální přístup, vynikající komunikace, rychlý prodej nemovitosti, absolutní spokojenost s panem Kučerou. Děkuji za celou rodinu.
Prošla jsem si Vaše webové stránky a musím říct, že Vaše práce se s prací makléřů, se kterými jsme se doposud setkali, nedá absolutně srovnávat. Jejich jednání a prezentace nemovitostí byla jedna velká tragedie a musím říct, že pro moje rychlé rozhodnutí ke koupi velkou měrou přispělo právě Vaše vystupování, připravenost a pocit důvěry, který jste v nás vyvolal. Je vidět, když se někdo své práci opravdu věnuje naplno. 
Tomáši, prodat nemovitost za víc, než za kolik se nabízela, tomu říkám obchodnické umění. Kudy budu chodit, tudy Vás budu chválit.
Potkal jsem v životě celkem hodně makléřů. Ale Vy jste prostě ten nejlepší..
Děkuji za vše, co jste udělal kolem prodeje naší vily. Potěšilo mě, že zájemce ještě „přihodil“ 500 tisíc, ale mnohem víc jsem vděčná za Vaši citlivost a lidskost, s jakou jste mi pomohl tím vším projít a také za pomoc při hledání nového bydlení. Zase Vás zvu na řízek.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení