Prodejte nemovitost formou chytré aukce
26. 04. 2024

Prodejte nemovitost formou chytré aukce

Přemýšlíte o prodeji vaší nemovitosti? Zvažte aukci, kterou pro vás mohu jako profesionální realitní makléř zorganizovat. Aukce nemovitostí není jen o prodeji za nejvyšší cenu, ale také o efektivitě a transparentnosti.
Zde jsou tři důvody, proč je aukce skvělou volbou:

  1. Maximální tržní cena
    Aukce vytváří konkurenční prostředí mezi zájemci, což může vést k prodeji vaší nemovitosti za nejvyšší možnou tržní cenu. Díky dynamice aukce můžete dosáhnout výsledků, které přesahují vaše očekávání.

  2. Rychlost prodeje
    Aukce má pevně stanovený termín, což znamená, že váš dům nebo byt může být prodán rychleji, než byste čekali. Tento způsob prodeje je ideální pro majitele, kteří potřebují realizovat prodej bez zbytečných průtahů.

  3. Transparentnost procesu
    Jako váš realitní makléř zajistím, že celý proces aukce bude maximálně transparentní a férový. Všichni zájemci mají stejné informace a stejné podmínky, což zvyšuje důvěru v proces a v konečný výsledek.

Jako váš realitní makléř vám poskytnu veškerou potřebnou podporu a poradenství, abychom společně dosáhli toho nejlepšího možného výsledku. Máte zájem o prodej vaší nemovitosti prostřednictvím aukce nebo potřebujete více informací? Neváhejte mě kontaktovat. Společně najdeme nejlepší řešení pro vaše potřeby.

Podívejte se na vzorovou aukci - takto to vypadá z pohledu zájemců:

Máte jakékoli dotazy? Neváhejte mě kontaktovat. Jsem vám k dispozici. 

Tomáš Kučera
Autor: Tomáš Kučera

Mediálně nejznámější makléř s 20letou praxí. Nejen televizní vystoupení najdete tady.

"Jsem podnikatel, který pracuje proto, že ho to baví. Ne pro to, že musí."

Tomáš žije se svou ženou, dcerou Amálkou a synem Tomáškem nedaleko Prahy v domě, který mu navrhl jeho oblíbený architekt.

Svou práci si doslova užívá, což na něm poznáte od první minuty setkání. Dovolí si ve svém volném čase i takovou perličku, že je v hlavním vysílacím programu moderátorem rádia Frekvence 1.

Profesně:

Tomáš Kučera založil svou první realitní kancelář v roce 1999. Ve chvíli, kdy se stala úspěšným držitelem nadnárodní franšízové licence, svůj podíl prodal. Po té založil již nejúspěšnější realitní institut CHYTRÝ MAKLÉŘ.

Dnes pracuje jako samostatný realitní makléř se svým týmem specializovaných odborníků od profi prezentace až po nemovitostní marketing. 

Osm let působil jako člen rady Asociace realitních kanceláří ČR. Je v oboru nejvyhledávanějším lektorem a po celou dobu také certifikovaným makléřem, a zná tedy dobře obor ze své praxe. Přednáší na konferencích a seminářích, vede kurzy, poskytuje osobní konzultace...
Je autorem šesti knih, tři jsou již bestseller. 

Tomáš Kučera a média:

Pro svou profesionalitu a odbornost je také velmi často oslovován médii. Je dnes mediálně nejznámějším realitním expertem. I proto zajišťuje prodej a nákup nemovitostí i pro VIP osobnosti.

Chytrý makléř: 

Institut CHYTRÝ MAKLÉŘ a profesní televize CHYTRÝ MAKLÉŘ TV vzdělává samostatné makléře, menší i větší realitní kanceláře i národní a nadnárodní sítě. Institut je založen na praxi a dlouholetých zkušenostech nejen z ČR, ale i ze zahraničí. Je nezávislý a není podřízen žádné realitní společnosti či sdružení. Institut je zaměřen na vzdělávání makléřů a manažerů s cílem dosáhnout vyšší kvality a lepších výsledků. A to se daří, viz reference na www.chytrymakler.cz 

Institut CHYTRÝ MAKLÉŘ, to je:

profesní televize pro makléře
on-line vzdělávání
video kurzy
živé kurzy
eBooky
knihy
blog 
a mnohem víc.

Povinné údaje: 
Jméno: Tomáš Kučera
Místo podnikání: Dr. E. Beneše 1181, 277 11 Neratovice
Kancelář: Business Centrum Praha Čakovice, Kostelecká 879/59
IČO: 611 22 050, DIČ: **0307****
Datová schránka: 86uxh5q
Vznik živnostenského oprávnění: 8.12.1994
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 22.04.2020
Živnost přidělil: Městský úřad Neratovice

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení