7 kroků, jak přeměnit nápady na peníze
05. 02. 2019

7 kroků, jak přeměnit nápady na peníze

Jde to vůbec? Není  to jen motivační blábol? Přeměnit nápady na peníze? Ano, jde to. Když něco chcete, dá se to vaše chtění na peníze přeměnit. Jenže! Jen chtít nestačí. Musíte pro to i něco udělat.

 

Tady je 7 kroků:

 

Krok 1 – Přesně si stanovte, kolik peněz chcete získat. Nestačí si jen říct, že chcete být bohatý. Vyslovte přesnou cifru.

Krok 2 – Jasně si stanovte, co za to množství peněz dáte na oplátku. Neexistuje totiž výměna typu Něco za nic. Vždy za to něco, co chcete, musíte něco dát.

Krok 3 – Stanovte si konkrétní datum, kdy tyhle peníze budete mít.

Krok 4 – Vymyslete konkrétní a jasný plán, díky kterému tyto peníze získáte. A ihned na tom začněte bez výmluv pracovat.

Krok 5 – Všechno si sepište na papír. Kolik chcete peněz? Dokdy je chcete vydělat? Co pro ten výdělek uděláte?

Krok 6 – Naplánujte si všechnu tuto činnost do diáře tak, abyste vše stihli do termínu, který jste si stanovili.

Krok 7 – Každý den a nahlas si přečtěte, co jste si sepsali. Ideálně ráno po probuzení a večer před spaním.

Tomáš Kučera
Autor: Tomáš Kučera

"Jsem podnikatel, který pracuje proto, že ho to baví. Ne pro to, že musí."

Žije se svou ženou, dcerou Amálkou a synem Tomáškem nedaleko Prahy v domě, který mu navrhl jeho oblíbený architekt.

Svou práci si doslova užívá, což na něm poznáte od první minuty setkání. Dovolí si ve svém volném čase i takovou perličku, že je v hlavním vysílacím programu moderátorem rádia Frekvence 1.

Profesně:

Tomáš Kučera založil svou první realitní kancelář v roce 1999. Ve chvíli, kdy se stala úspěšným držitelem nadnárodní franšízové licence, svůj podíl prodal. Po té založil dnes již nejúspěšnější realitní institut CHYTRÝ MAKLÉŘ.

Osm let působil jako člen rady Asociace realitních kanceláří ČR. Je v oboru nejvyhledávanějším lektorem a po celou dobu také certifikovaným makléřem, a zná tedy dobře obor ze své praxe. Přednáší na konferencích a seminářích, vede kurzy, poskytuje osobní konzultace...
Je autorem pěti knih, dvě jsou již bestseller. 

Tomáš Kučera a média:

Pro svou profesionalitu a odbornost je také velmi často oslovován médii. Je dnes mediálně nejznámějším realitním expertem. I proto zajišťuje prodej a nákup nemovitostí i pro VIP osobnosti.

Chytrý makléř: 

Institut CHYTRÝ MAKLÉŘ a profesní televize CHYTRÝ MAKLÉŘ TV vzdělává samostatné makléře, menší i větší realitní kanceláře i národní a nadnárodní sítě. Institut je založen na praxi a dlouholetých zkušenostech nejen z ČR, ale i ze zahraničí. Je nezávislý a není podřízen žádné realitní společnosti či sdružení. Institut je zaměřen na vzdělávání makléřů a manažerů s cílem dosáhnout vyšší kvality a lepších výsledků. A to se daří, viz reference na www.chytrymakler.cz 

Institut CHYTRÝ MAKLÉŘ, to je:

profesní televize pro makléře
on-line vzdělávání
video kurzy
živé kurzy
eBooky
knihy
blog 
a mnohem víc.