Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


dům Pernink

* klidné místo plné přírody a sportu

* pozemek 701 m2

* prostorný a dobře stavěný dům

 

PRODÁNO V AUKCI ZA 5 080 000,- KČ

 

Popis nemovitosti

Jeden ski areál 1 minutu, druhý 2 minuty a třetí známý Plešivec 6 minut. To jsou tři skiareály vzdálené od tohoto domu. K tomu běžkařské tratě, cyklostezky anebo třeba druhá nejvýše položená vlaková stanice v Česku.  

Mé jméno je Tomáš Kučera, jsem realitní makléř a nabízím vám dům vhodný pro bydlení i rekreaci. Pro představu, pouhých 15 minut od Božího Daru či 20 min. od Karlových Varů. 

A důležitá informace. Aktuálně se převádí dům z rekreačního objektu na rodinný dům s číslem popisným. 

Dům:
Poctivá udržovaná cihlová zděná stavba, kde jen obytné přízemí a patro nabízí 199 m2. Dům dlouhá léta používali dvě rodiny k rekreaci. Proto je dům prakticky "zrcadlově rozdělen" na levou a pravou část. Když vejdete do domu, doleva i doprava vejdete do samostatných kuchyní s jídelnou. A následně projdete do obývacího pokoje. Na pravé straně i s krbem. Obě strany domu mají vždy i samostatnou koupelnu a WC, sklad a kotelnu s kotlem, který vždy vytápí tu danou stranu domu. 
V přízemí máte tedy k dispozici celkem 4 obytné místnosti + 2x sociální zařízení, sklad a kotelnu. 

Dům lze tedy používat jako dvě bytové jednotky, nebo jako celek, záleží na vašich potřebách. 

V patře pak nejdete velký pokoj + malou ložnici a ještě jednu samostatnou ložnici. Totéž zrcadlově naproti, takže celkem 4 pokoje s kapacitou 12 lůžek. 

Půda domu je celá pochozí a nabízí opravdu komfortní úložný prostor o velikosti 34 m2
Dům má navíc malý sklep, kde je praktická studánka. 

Stavba je postavena na kamenných základech a byla již před X lety tzv. podříznuta. To znamená, že celý cihlový dům jako takový je oddělen izolací od základů. Dům tedy netrpí žádnou vlhkostí a je na něm i po mnoha letech znát, že se jedná o poctivou stavbu. 

Jedinou potřebnou investicí je výhledově tedy pouze topení. Které je dnes plně funkční, ale jistě by bylo vhodné využít některou z dotací na zelenou úsporám a nahradit topení tuhými palivy nějakou vhodnější modernější alternativou, jako je například tepelné čerpadlo. 

Zahrada. Vzhledem k tomu, že dům je prakticky předsazený směrem do ulice, za domem je prostorná a klidná zahrada pro libovolné využití dle vašich potřeb. 

Obec:
V obci je zdravotní středisko, Policie, pošta, škola, kino, Sokol, fotbalové hřiště, komunitní centrum. A také druhá nejvýše položená železniční zastávka v ČR. 

Okolí:
Na dvě sjezdovky nacházející se přímo v obci dojdete klidně i pěšky. Větší ski areál Plešivec pak najdete ve vedlejší obci. Využít můžete také cyklostezky či běžecké tratě. Nově i Trail Park. Prostě sportovní a rekreační vyžití po celý rok je buď přímo v obci či bezprostředním okolí. Např. známý Boží Dar je vzdálený jen 15 min. V Karlových Varech jste za 20 min. 

Technicky:

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Vyznačená stavba a pozemek

 

Průkaz energetické náročnosti budov

PENB - zobrazí se po kliknutí

Cena za nemovitosti

4 490 000,- Kč
(v případě více zájemců rozhoduje nejvyšší nabídka)

Kontakty

KUCERA_SMALL

Tomáš Kučera
tel.: +420 777 330 777, reality@tomas-kucera.cz 
info o mě a mé práci na www.tomas-kucera.cz

 TYTO STRÁNKY BYLY VYTVOŘENY SYSTÉMEM www.strankaNEMOVITOSTI.cz

Kontaktní formulář