Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


dům Ohrobec

* neobyčejný dům

* neobyčejné místo

+ mnoho dalších +

 

 

 

Popis nemovitosti

Mnoho + tohoto domu
Dům si nechali navrhnout a postavit manželé, dnes se dvěma dětmi. Byl to rok 2012. Hlavními důvody? Prostor pro rodinu a relax, klid, blízkost k lesu a 15 min. do Prahy. Pokud máte na bydlení podobné požadavky, jste tu správně. Plus má dům mnoho dalších plus. 

+ prostor 6+kk
+ dvougaráž
+ stání až 3 auta
+ bazén vyhřívaný, slaná voda, protiproud
+ vířivka Vileroy Bosch
+ vzrostlá zahrada
+ studna
+ automatická závlaha
+ les 200 m
+ Praha autem 15 min.
+ bus PID 3 minuty pěšky
+ kolaudace 12/2012
+ zabezpečení alarm, kamery
+ okna dřevěná trojskla
+ kombinovaná klasická a infra sauna
+ pracovna pro home office
+ zastřešená pergola
+ tepelné čerpadlo země-voda
+ klimatizace
+ krbová kamna
+ nízké provozní náklady
+ nezávislost na plynu
+ energetická třída B velmi úsporná
+ vkusný, kvalitní interiér
+ stavěno s láskou k rodinnému životu
+ pocity, které zažijete až na místě
- zatím ještě není váš

Dům:
Majitelé vymýšleli s projektantem dům, kde bude hodně místa pro rodinu a relax. Proto je dispozice 6+kk. V přízemí je ložnice, šatna i klidná pracovna vhodná i pro home office či koupelna s kombinovanou saunou. Samozřejmě prostorný obývací pokoj s kuchyní a výstupem na terasu. A spousta praktického úložného prostoru - dobře uvidíte na půdorysech či videu. V patře je pak dětské království. Dva pokoje, pokoj pro hosty či herna a druhá koupelna. 

Víc než jen dům:
Vše nejen v domě bylo majiteli vybíráno s maximální péči a troufám si říct, že se skvělým smyslem pro design, kvalitu, ale samozřejmě praktičnost a funkčnost. Například v kuchyni jsou všechny spotřebiče Miele. Veškeré šatny, skříně či stěny jsou vyrobeny na míru. Dům má praktické předokenní rolety. V pokojích je klimatizace. Samozřejmostí je podlahové topení. V obývacím pokoji i krbová kamna. 
V rodině jsou vždy minimálně dvě auta. A spousta kol, koloběžek, lyží, her... a k tomu v domě slouží prostorná dvougaráž s praktickým závěsným systémem. A před garáží pohodlně zaparkujete i další tři auta. 
To, že v domě je integrovaný alarm, bezpečnostní kamery, dálkové ovládání vrat, vrátek... to snad ani není potřeba zdůrazňovat.
Dům stavěla společnost Dřevostavby Biskup, která je na trhu více než 30 let a postavila přes 2 000 domů. Materiál jsou německé dřevěné panely Haas BSP o tloušťce 84 mm + tepelná izolace 26 cm. 

Zahrada:
Ani tady se nešetřilo na kvalitě a účelnosti. Před pár lety byl dokončen bazén se slanou vodou, ohřevem, protiproudem a zastřešením. Kolem pak prostorná terasa, zastřešená pergola, vše správně nasměrováno na jižní stranu. Krásný trávník je udržovaný automatickou závlahou, navíc z vlastní studny. Nejen pro intimitu je na pozemku spousta stromů a keřů. Za domem pak praktický zahradní domek. 

Místo:
Pozemek má velkorysých a dostatečných 1 197 m2. Do lesa dojdete během jedné minuty. A na zastávku autobusu číslo 333 Pražské integrované dopravy za 3 minuty. Ten vás doveze do Dolních Břežan, Písnice... až k metru Kačerov. Autem jste například za 20 min. na Chodově. V obci je mateřská školka, škola, několik restaurací, market a třeba i jezdecký klub. Ostatně Ohrobec je již řadu let vyhledávané místo pro bydlení z mnoha důvodů.  

Technicky:

Videoprohlídka

Fotogalerie

Vyznačená stavba a pozemky - katastr

Zakres_pozemku_-_RD_Ohrobec

Proč je dům na prodej aneb pár slov s paní domu

Průkaz energetické náročnosti budov

Půdorysy domu

Cena za nemovitosti

27 900 000,- Kč

Kontakty

KUCERA_SMALL

Tomáš Kučera
tel.: +420 777 330 777, reality@tomas-kucera.cz 
info o mě a mé práci na www.tomas-kucera.cz

 TYTO STRÁNKY BYLY VYTVOŘENY SYSTÉMEM www.strankaNEMOVITOSTI.cz

Kontaktní formulář