Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


dům 4+kk Kozly - Tišice

* novostavba před dokončením

* energeticky úsporná 

pozemek 803 m2

PRODÁNO

 

 

Popis nemovitosti

Mé jméno je Tomáš Kučera, jsem realitní makléř a tenhle dům má hned několik výhod. Je to novostavba. Energeticky úsporná. Právě se dokončuje. Interiér si zařídíte podle svého. Ideální dispozice. Dostatečně velký pozemek. Soused vedle už přesně v takovém bydlí, takže nekupujete zajíce v pytli. Místo, kde potkáte srnky, a přitom jste za 25 min. v Praze.

Navíc. Tahle obec vás překvapí. Tím, co všechno tady je. Tím, jak vypadá. I tím, že je 25 min. od Prahy. Je ale potřeba to vidět. Přijeďte to omrknout, rád vás provedu.

Dům:
Poctivá stavba z Ytongu. Dobře zateplená (všimněte si tloušťky izolace ve stropě). Jedná se o další z domů malého developerského projektu. Důkazem kvalitní stavby je spokojený soused, který již ve vedlejším domě spokojeně žije se svou rodinou. 
Dům bude dostavěn včetně fasády, podlahového topení... na vás bude pouze dokončení podlah, interiérových dveří, koupelny a pochopitelně kuchyňské linky. 

Dům má také přípravu na 2 vody s možností napojení na studnu (budete-li mít studnu, jednoduše v domě přepnete okruh a máte vodu zdarma). Do užitné plochy nepočítáme půdní prostor o cca 18 m2 Součástí našeho dokončení stavby je také příprava pro venkovní žaluzie (kastlík + el. kabel).

Místo:
Klidná část obce přitom jen pár desítek metrů od obecního úřadu. V okolí nejdete mnoho domů, které zde vyrostly v posledních letech, jedná se tedy o opravdu hezkou část obce. Za domem jsou louky a les, kde opravdu téměř denně potkáte srnky. 

Obec:
V Tišicích či Kozlech, které jsou součástí, najdete poštu, zdravotní středisko, školu, restauraci, hospodu, fotbalové i multifunkční hřiště, různé obecní akce, plesy, den obce, dětský den a podobně.
Dále několik pískoven ke koupání, v Tišicích bikepark u kterého jsou i posilovací stroje, řeznictví a několik obchodů s potravinami, kadeřnictví, pedikúru a kosmetiku.
Do výstavby se chystá 2. stupeň ZŠ či nové napojení na novou cyklostezku podél Labe. 

A také zastávku vlaku. Na Masarykově nádraží jste vlakem za 55 min. Když sednete do auta, v Praze Letňanech jste za 25 min. 

Náklady na provoz domu:
7MWh/ rok. Komplet provoz včetně topení.
Kanalizace se hradí 2 500,-/os./rok (v obci se nehradí stočné, pouze tento paušál)

Technicky:

Videoprohlídka

3D scan

Průkaz energetické náročnosti - C úsporná

PENB se otevře po kliknutí

Půdorys domu

Cena za nemovitosti

7 750 000,- Kč

(v případě více zájemců rozhoduje nejyvšší nabídka formou online aukce)
Jak probíhá aukce se můžete podívat zde: VZOROVÁ AUKCE

Kontakty

KUCERA_SMALL

Tomáš Kučera
tel.: +420 777 330 777, reality@tomas-kucera.cz 
info o mě a mé práci na www.tomas-kucera.cz

 TYTO STRÁNKY BYLY VYTVOŘENY SYSTÉMEM www.strankaNEMOVITOSTI.cz

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF