Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


dům 4+1 Kostelec nad Labem

* kvalitní dům i zahrada

* pozemek 825 m2

* ideální místo, bazén, zimní zahrada...

PRODÁNO

 

 

Popis nemovitosti

Jsme ve městě Kostelec nad Labem. Jsme 19 min. za Prahou či 7 min. od Brandýsa nad Labem. Konkrétně "na konci" slepé ulice, kde už nemůže vzniknout další zástavba.

Mé jméno je Tomáš Kučera, jsem realitní makléř a tohle je dům, kde vlastně rovnou přijdete k hotovému.

Jen koupit a nastěhovat se. Protože všechno už je tu hotové. A že jsme na dobrém místě? To jste myslím viděli. Přijeďte se podívat osobně.

Pozor! Dům má energetickou náročnost B. To znamená, že je VELMI ÚSPORNÝ! 

Dům:
Vymyšleno, naprojektováno a postaveno pro rodinu. Od kolaudace v roce 2008 také dokázáno, že dům je dobře navržený, postavený a obstál v užívání čtyřlenné rodiny. 

V přízemí je prostorný obývací pokoj, ke kterému byla před pár lety dobudována i zimní zahrada. Tu je možné i vytápět, takže tam mohou trávit celoroční čas nejen květiny, ale i obyvatelé domu. Kuchyň s jídelnou je šikovně hned u obývacího pokoje, ale oddělit je můžete jednoduše prosklenými dveřmi. V přízemí je pak kromě prostorného zádveří i technická místnost s plynovým kondenzačním kotlem a místem pro pračku a sušičku a hned vedle samostatné WC. 

V patře je pak prostorná koupelna, kde je samozřejmost vana i sprchový kout a praktická dvě umyvadla. Ložnice rodičů, dva dětské pokoje, a ještě navíc samostatná šatna. Ve stropě pak výstup na pochozí půdu, kde je další úložný prostor. 

Zahrada:
Vše pro rodinu. Dostatek místa na vše. Kryté místo pro auto + místo na další auto. Zahradní domek pro vše od sekačky po zimní pneu. Bazén se zastřešením a slanou vodou. Zastřešené sezení pro grilování a odpočinek. Trampolína, trávník pro odpočinek a hry...

Město:
Kostelec nad Labem leží 7 km severozápadně od Brandýsa nad Labem. Má 2 950 obyvatel. Ve městě je mateřská školka, základní škola, Policie, Hasičský sbor i fotbalový klub. Za 19 min. jste v Praze, například na metru v Letňanech. 

Technicky:

Videoprohlídka

3D scan

Vyznačená stavba a pozemek

 

Průkaz energetické náročnosti budov B - VELMI ÚSPORNÝ

Půdorysy domu

Cena za nemovitosti

9 949 000,- Kč

Kontakty

KUCERA_SMALL

Tomáš Kučera
tel.: +420 777 330 777, reality@tomas-kucera.cz 
info o mě a mé práci na www.tomas-kucera.cz

 TYTO STRÁNKY BYLY VYTVOŘENY SYSTÉMEM www.strankaNEMOVITOSTI.cz

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF