Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Chata Hynčice

* užitná plocha 351 m2
* v srdci skiareálu Kraličák
* 4 apartmány vždy s vlastní koupelnou

 PRODÁNO √

 

 

Popis nemovitosti

Prodáváme plně vybavenou rekreační chatu. Ale spíše velmi prostorný a nadstandardně vybavený zděný dům ve stylu roubenky v lyžařském areálu „Kraličák". S možností využití k pronajímání nebo osobnímu užívání.

Nabízíme 4 apartmány s koupelnami, z nichž dvě jsou mezonetové s terasami nabízejícími krásný výhled. Každý pokoj je plně vybaven.

Obývací pokoj s kachlovými kamny vede na terasu s výhledem na přírodu. Saunová místnost, bar s kamennou kuchyní a venkovní posezení zvyšují pohodlí. Chalupa má dřevěné prvky, italskou dlažbu a je bezpečná díky kamerovému systému. Disponuje vlastní studnou, lyžárnou i dalšími úložnými prostory.

Nemovitost byla postavena v roce 2007 k osobní rekreaci. V roce 2021 prošel dům kompletní velmi zdařilou rekonstrukcí a může tak sloužit i k pronájmu ve vysokém standardu využití. Dveře i obložky jsou z dubového dřeva. Stejně tak schody, podhledy, stoly, židle... všude na vás dýchne kvalita přírodních materiálů. Komfort užívání dodává i vlastní studna, dva bojlery, filtrace vody, sauna... Určitě je nutné se přijet podívat, protože všechny výhody a pozitiva této nemovitosti se do slov prostě nevejdou. 

V okolí najdete nejen proslulý moderní SKI areál Kraličák, ale také bike traily, půjčovny letního i zimního sportovního vybavení a mnoho turistických atrakcí. Nedaleko je termální park Velké Losiny, areál Dolní Morava atd. 

Využijete pro rodinu nebo pro podnikání? Nebo pro oboje? 


Technické informace:

Stavba: cihly Porotherm + zateplení
Kolaudace: 2021
Užitná plocha: 351 m2
Plocha pozemku: 376 m2
Počet podlaží: 4
Vlastní parkování: ano
Vytápění: podlahové elektrické s kachlovými kamny
Okna: dřevěná eurookna
Kanalizace: septik, jímka
Studna: ano
Vybavení: ano
PENB: G
Dům je cihlový Porotherm 40 cm a zateplený 10 cm izolace, G vyšlo pouze proto, že se topí elektřinou = neobnovitelný zdroj. V případě zapojení tepelného čerpadla se energetická štítek výrazně sníží, například na C.

Videoprohlídka

3D scan

Půdorys domu

 

 

 

Cena

14 990 000,- Kč

Kontakty

KUCERA_SMALL

Tomáš Kučera
tel.: +420 777 330 777, reality@tomas-kucera.cz 
info o mě a mé práci na www.tomas-kucera.cz

 TYTO STRÁNKY BYLY VYTVOŘENY SYSTÉMEM www.strankaNEMOVITOSTI.cz

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF