Inteligentní chybování
30. 01. 2019

Inteligentní chybování

Co si pod tím představit? A dá se vlastně chybovat inteligentně? Ano, dá.

Charles Franklin Kettering, vynálezce zapalování do automobilů, freonů do klimatizace i automatické převodovky řekl: „Musíme se naučit zkoušet a zkoušet a selhávat a selhávat, dokud se nenaučíme, jak na to. Selhání jsou vlastně jen pokusy.“

Sylvester Stallone, Bruce Willis, Oprah Winfrey, Bill Clinton, Steve Jobs i Donald Trump. Všichni tito lidé nejprve selhali či chybovali, ale dokázali se ze svých chyb poučit a nakonec uspět. Selhali, ale nikdo z nich se nevzdal. A proto jsou dnes tam, kde jsou.

Takže co je to to inteligentní chybování, které byste měli zavést ve svém životě jako běžnou věc? Začněte vnímat to, co se nepovedlo, jako součást cesty k úspěchu. Každý si v životě někdy a nějak nabije ústa. Úspěšní to ale vnímají jako součást cesty k úspěchu.

Je tedy třeba testovat, pokoušet se, poučit se. A znovu testovat, znovu se poučit, znovu se pokoušet a testovat. A touto cestou pokusů a omylů se dostaví úspěch.

Více na www.navodnauspech.cz

Tomáš Kučera
Autor: Tomáš Kučera

"Jsem podnikatel, který pracuje proto, že ho to baví. Ne pro to, že musí."

Žije se svou ženou, dcerou Amálkou a synem Tomáškem nedaleko Prahy v domě, který mu navrhl jeho oblíbený architekt.

Svou práci si doslova užívá, což na něm poznáte od první minuty setkání. Dovolí si ve svém volném čase i takovou perličku, že je v hlavním vysílacím programu moderátorem rádia Frekvence 1.

Profesně:

Tomáš Kučera založil svou první realitní kancelář v roce 1999. Ve chvíli, kdy se stala úspěšným držitelem nadnárodní franšízové licence, svůj podíl prodal. Po té založil dnes již nejúspěšnější realitní institut CHYTRÝ MAKLÉŘ.

Osm let působil jako člen rady Asociace realitních kanceláří ČR. Je v oboru nejvyhledávanějším lektorem a po celou dobu také certifikovaným makléřem, a zná tedy dobře obor ze své praxe. Přednáší na konferencích a seminářích, vede kurzy, poskytuje osobní konzultace...
Je autorem pěti knih, dvě jsou již bestseller. 

Tomáš Kučera a média:

Pro svou profesionalitu a odbornost je také velmi často oslovován médii. Je dnes mediálně nejznámějším realitním expertem. I proto zajišťuje prodej a nákup nemovitostí i pro VIP osobnosti.

Chytrý makléř: 

Institut CHYTRÝ MAKLÉŘ a profesní televize CHYTRÝ MAKLÉŘ TV vzdělává samostatné makléře, menší i větší realitní kanceláře i národní a nadnárodní sítě. Institut je založen na praxi a dlouholetých zkušenostech nejen z ČR, ale i ze zahraničí. Je nezávislý a není podřízen žádné realitní společnosti či sdružení. Institut je zaměřen na vzdělávání makléřů a manažerů s cílem dosáhnout vyšší kvality a lepších výsledků. A to se daří, viz reference na www.chytrymakler.cz 

Institut CHYTRÝ MAKLÉŘ, to je:

profesní televize pro makléře
on-line vzdělávání
video kurzy
živé kurzy
eBooky
knihy
blog 
a mnohem víc.